</div><!--leaderboard-wrapper-->
								<div id=

Sık Sorulan Sorular

Zeruj Festival Nedir?

Zeruj Festival alışverişin indirimli, muhabbetli, birleştirici, keyifli, çocuklu, eğlenceli bir çok markanın bir araya geldiği 3 günlük event halidir.

Yılda Kaç kez Festival Düzenlenir?

Zeruj Festival yıllık takvimlerini sene başlarında www.zeruj.com adresinde yayımlamaktadır. Buna mukabil gelen talepler üzerine değerlendirmeler yaparak yeni planlamalarda yapabilir.

Festival Alanları Neye Göre Belirlenir?

Zeruj festival markası uluslar arası standartlara göre yapılanır. Düzenlendiği lokasyonlar katılımcı firmaların marka standartlarının yükseltmek amacı ile fuar alanları veya kültür merkezlerinde düzenlenir.

Stantlar

Stantlarınıza Neler Dahildir?

Stantlarımız 3 tarafı kapalı modüler klasik fuar stantıdır. Stantlarımız elektrik tesisatı çekilmiş, ışıklandırması her 3 m2 kareye bir ampul şeklinde yapılmıştır. Alınlıklar mevcuttur ve Alınlıklar üzerine Firmalarınızın isimleri tek tip bir font ile Zeruj festival tarafından yazılmaktadır. Stantlarımızda masa ve sandalye mevcuttur. İsteyen firmalarımız için ücretsiz soyunma kabini stantlarımıza kurulabilir. Bunların dışında askılık (eşek) sistemleri, ek masa ve sandalyeler, süsleme ve dekorasyon firmalara aittir.

Stantların m2 nelerdir?

Festivalimizde klasik 6m2, 9m2, 12m2, 15m2, 18m2, 21m2, 24m2, olmak üzere 7 tip stant ebadı vardır. Tüm ebatlar için derinlik standart 3 metredir. M2’sine göre cephe ebatları değişmektedir. Klasik bir yanılgı olarak stant ebatları m2 yerine metre olarak algılanmaktadır. Bu yanlıştır. Tüm stantlarımızın ebadlandırmaları m2 dir. Örnek olarak 6 m2 bir stant 3 metre derinliğe 2 metre cepheye sahiptir. Diğer m2 ler de ise cephe büyüyerek devam etmektedir.

Stant ve masa ölçüleri nelerdir?

Stantlarımızın tamamında yükseklik 247 cm dir. Alınlık ebadı 27 cm dir. Kabinlerimiz 1m2 dir. Masalarımız 70 cm x 110 cm ebadında ve 75 cm yüksekliğindedir.

Stant Dekorasyonunda neler yapılabilir?

Dekorasyon firmalara aittir. Kesinlikle stant sınırlarını geçmemek kaydı ve herhangi bir çakma, delme işlemi yapmadan yapıştırmalar kullanılarak dilendiği gibi stant dekorasyonu yapılabilir.

Stant kiralamaları

Nasıl Stant Kiralayabiliriz?

Stant kiralamaları, Zeruj instagram adresinden stant satışı yapılmaya başlanmıştır duyurusu yapıldıktan sonra www.zeruj .com adresinden detaylar incelendikten sonra 0552 244 37 75 nolu cep telefonunu arayarak, ofisimizi ziyaret ederek yada ferit@zeruj.com mail adresinden ulaşılarak yapılabilir.

Stant Ödemeleri ne şekilde olmaktadır?

Stant kiralama ve yer seçme aşamasından hemen sonra kapora olarak belirlenen meblağ yatırılır. Bu süreci takip eden 10 gün içinde ise kalan meblağ belirtilen hesaplara yatırılır.

Stant satışı için nasıl yol izlenir?
Www.zeruj.com da bulunan festival alanı krokisinden yer seçimi yapılır, belirtilen iletişim numarasından müsaitlik sorgulanır, eğer stant boşsa 1 günlük opsiyonlanır, belirtilen hesap numarasına “stant no belirtilerek” kapora yatırılır. Dekont ile birlikte ofise gelinir , sözleşme imzalanır ve stant kiralanmış olunur.