</div><!--leaderboard-wrapper-->
								<div id=

Festivaller

Zeruj Winter Pop-up Fest

By  | 

Tarih: 24 Şubat 2017
Saat: 11:00 – 21:30
Yer: Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezi

12. kez Düzenlemeyi planladığımız Zeruj Winter Pop-Up Fest, her defasında geliştirtirdiğimiz konsepti ve vizyonu ile “Bağlarbaşı Kongre ve Kültür Merkezinde” 24/25/26 tarihlerinde kapılarına sizler için açıyor.
Ziyaretçilerimiz için Kış sezonun son günleri olması sebebiyle hem kış sezonu indirimli alışverişi hem yeni sezon alışverişleri için özel indirimler, yüzlerce seçenek, en iyi firmaları bir arada bulabilme imkanı, hayranı olunan influcer lar ve fenomenlerle bir araya gelme, çok takip edilen sosyal medya ikonları ile buluşup yeni arkadaşlıklar kurma imkanları ve daha birçok faydayı tek çatıda kazanıp kazandırma festivali olmayı hedefleyen Zeruj Festivalde, GLAMOUR (güzellik.bakım ve kadına dair her şey), FASHION (moda ve modaya ait ne varsa) ve HOME DESIGN (Ev aksesuar ve gereçlerine dair her şey) bölümlerinde aradığınız her şeyi bulabileceksiniz.

Amacımız; tek bir çatı altında hiçbir ayrım yapılmadan genci yaşlısı, kadını erkeği, çocuğu engellisi, herkese keyifli vakit geçirtebilip güler yüzle evlerine uğurlamaktır..

Markalarımıza kattığı değerle bulunduğu il ve ilçenin Belediye başkanlarından özel tebrikler alarak kadına, engellilerimize, yetimlerimize sahip çıkma politikasıyla da sosyal sorumluluk festivaline dönüşen Zeruj Shopping Festival sadece bir alışveriş festivali olmadığını aynı zamanda yaşayan sosyal bir ağ olduğunu her festivalde kanıtladığı gibi bu festivalde de kanıtlamayı hedeflemektedir.

50 Nish Marka ile kapılarını ziyaretçilerine açan Festivalimiz, geçen sene içersin de ağırladığı 300.000 ziyaretçiyi 2017’de artırarak devam ettirmek için ilk kapısı olarak Üsküdar Festivalidir.

							</div><!--article-ad-->
												<div class=

Cevap Verin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir